Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı!

Dünyanın ilk büyük beden modeli olarak tanınan, moda sektöründe ilk anlaşmasını henüz 12 yaşında imzalayan Ashley Graham 21 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor.

Ünlü güzel son olarak, çocuk yaşta karşılaştığı zorlukları Vogue Almanya’nın eylül sayısına anlatmıştı.

“12 BEDENDEN 6 BEDENE İNMESİ GEREKİYOR”

Manken olarak çalışmaya başladığında vücudundan nasıl utandırıldığını anlatan Graham, “Birlikte çalıştığım ilk fotoğrafçılardan biri, anneme ‘Ashley kilo verip 12 bedenden 6 bedene inerse sürekli çalışabilir’ demişti” sözleriyle çarpıcı bir itirafta bulundu.

21 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımalrla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Ashley Graham, “O zamanlar 12 yaşındaydım. Bugünlerde genç kızların sosyal medya hakkında nasıl hissettiklerini tahmin edebiliyorum. İçine düştükleri bunalımı, yaşadıkları kâbusu çok iyi anlıyorum” ifadelerini kullandı.

“YILLARCA BÜYÜK ÇABA HARCADIM”

‘Beden olumlaması’ akımını gündeme getirten ilk isimlerden olan 35 yaşındaki ünlü isim, “Kalçalarımın birbirine sürtündüğünün, göbek yağlarımın kot pantolonumun üzerinden taştığının, kollarımın kız arkadaşlarımdan daha büyük olduğunun farkındaydım. Bunları sorun etmeden, kendine güvenerek yaşamak ve çalışmak için yıllarca sektörde büyük bir çaba sarf ettim” demişti.

“VÜCUDUMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Justin Ervin ile 13 yıllık evliliğinden üç çocuk sahibi olan Ashley Graham, anne olduktan sonra bedenini daha çok sevdiğini ve kendini olduğu gibi kabullenmek konusunda daha rahat hissettiğini belirtmişti.

SİYAHLAR İÇERİSİNDE GÖZ KAMAŞTIRDI

Her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan ünlü isim bu defa son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı. Instagram hesabından siyah dantelli elbisesiyle verdiği pozları yayınlayan Ashley Graham’a, sevenlerinden binlerce beğeni ve yorum geldi.

İşte Ashley Graham’ın gündem olan pozları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir